Sitemiz yılını doldurduğu için sizlere bedava AppGallery internet kodları dağıtmak istiyoruz. Bu yazımızda AppGallery hediye kodları kazanabilirsiniz. Bu kodları Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom hatlarınıza bedava yükleyebilirsiniz.

Sitemiz 1.inci yılını doldurduğu için sizlere bugün bedava AppGallery kodları vereceğiz. Bu yazımızda sizlere AppGallery ile hepkazan kodu dağıtıyoruz.

AppGallery internet Kodu bedava nasıl alabilirim ?

1 – Yöntem(yazı içerisinde) ile AppGallery kodlarını almak

Aşağıda 5 adet kod listelenmektedir. Hızlı bir şekilde oradan alabilirsiniz. Eğer sizden önce biri bu kodları aldıysa 2.yöntemi kullanınız.

2 – Yöntem(yorum yazarak) ile AppGallery kodlarını almak

Bu yazımıza yorum bırakan her ziyaretçiye birer kod vereceğiz. Yorum yazmak için aşağıdaki yorum bölümünden biraz güzel bir yorum yazabilirsiniz. Bu işlem 1 dakika bile sürmeyecektir. Daha sonra sitemizdeki yöneticiler size yorumunuza cevap olarak kodunuzu verecektir.

AppGallery ile hepkazan kodu

Her gün yazımızdaki kodlar yenilenecektir. Aşağıdaki yer alan AppGallery kodları bölümünü takip edin ve her gün bedava kodunuzu alabilirsiniz.

AppGallery kod gir nasıl yapabilirim

Öncelikle https://appgalleryilehepkazan.com/  sitesine giriyoruz.

 

appgalery ile hep kazan

Sitede bulunan “telefon” bölümüne cep telefonunuz giriyorsunuz. “Katılım kodu” yazan yere size verdiğimiz kodu girerek hediyenizi alabilirsiniz. Size verdiğimiz kodlar ücretsiz olup karşılığında herhangi bir şey talep etmiyoruz.

appgalery ile hep kazan kodları

appgalery ile hep kazan kodları

Bedava AppGallery internet kodları 2021 Şubat

Bedava Appgalery kodları günlük olarak adminlerimiz tarafından güncellenmektedir. Kodu alamayan veya kaçıran olursa yorum bırakarak kendine özel kodu alabilirsiniz.

Günlük 1 GB Bedava İnternet Kodu

AG139PKHRXCT3WX7
AG1RPA93ZFKEXHRX
AG13959RTKSE237X
AG37YRSEK57DMWI

Günlük 500 MB Bedava İnternet Kodu

AG1WKXZT39WC9EW3
AG1KXPCK7X3WXTC3
AG1792DKWE6X9TY

Hadi kodlar bitmeden hızlıca yorumunuzu yazın.