Bu gece saat 05:00 sularında Pubg 17 Sezon 7 Hafta Görevleri açıklandı. Geçen haftaya bakarak bu görevler biraz daha kolay geldi bize.  İsterseniz Pubg 17 Sezon 6 Hafta Görevleri  yazımızıda buradan okuyabilirsiniz.

PUBG 6 haftaya bakarak bu hafta genellikle arenada üzerinden durulmuştur. 2 görevi arena üzerinden bitirmelisiniz. 1 tane keskin nişancı görevi vardır.

İşte Beklenen Pubg 17 Sezon 7 Hafta Görevleri

1- Spetsnaz Başlık ( 3. seviye) giyerken 1 defa Klasik Maçta oyun kazan.

Pubg 17 Sezon 7 Haftanın ilk görevidir. 75 Royal Pass vermektedir. Bu görevi 1 kere yapmanız yeterlidir.

En basit olarak bu görevi Livik haritasında yapabilirsiniz. Livik haritası 52 kişiyle girilmektedir ve her yer drop kaynamaktadır. İlk 5 dakika içerisinde seviye 3 kask bulabilirsiniz.

2- Klasik modda Mini14 ile 8 düşman öldür. – Klasik modda VSS ile 8 düşman öldür. – Klasik mod da SKS ile 8 düşman öldür.

Bu görevde PUBG klasik modda toplam 8 leş almanız gerekmektedir. Bir oyunda değil isterseniz 3 veya 5 oyunda bu görevi bitirebilirsiniz. En kolay Livik Map’te bitirebilirsiniz. İstersenizi Erangel Mapinde Pochinki bölgesinin sol tarafında çift evler bulunmaktadır. Bu evlerin olduğu yerde çok fazla bot olduğu için kolaylıkla yapabilirsiniz.

3- Herhangi modda AUG A3 ile 10 düşman öldür.

Bu görev belki bu haftanın en basit görevlerinden biridir. Bu görev için hemen arena kısmına tıklayınız ve “Ölümlü Maç” mapini açıyoruz. Elimize AUG alıp 10 kill basitçe alabilirsiniz.

pubg 17 sezon 7 hafta birinci kısım

pubg 17 sezon 7 hafta birinci kısım

4- Klasik Mod da 6 maçta Avcı Kamuflajı ögesini alın.

Bu görev için Hava yardım sandığı açıp, içinden Avcı Kamuflajı almanız gerekmektedir. Bu görev uğraştırıcı görevlerden biridir. O yüzden 3 Royal Pass kağıdınız varsa ben direk “Tamamla” yapmayı öneriyorum. Kağıdınız yoksa bu görev 1 gününüzü alabilir.

5- Arenada 30 defa Kazan.

Belki bu görev, Pubg 17 Sezon 7 Hafta nın en zor görevlerinden biridir.  Cidden oyun yapımcıları sayıyı artırıp çok fazla kazanmak yazmışlar. Bu görevde sizlerden 30 defa arenada kazanma istiyor. Aşağıdaki resimlerde göreceğiniz gibi bu görevin yanında arkadaş işareti var. Bu arkadaş işareti ile 10 maç yapıp 10 maçı da kazanırsanız eğer, 40 maç toplam kazanmış olmaktasınız. Bu görev için 3 arkadaş bulup 4 kişi Arenaya giriniz. 10 maç kazansanız yeter. Tüm maçları yenseniz bile bu görev 100 dakikada  bitmektedir.

 

pubg 17 sezon 7 hafta ikinci kısım

pubg 17 sezon 7 hafta ikinci kısım

6- Klasik Modda 3 defa çatıya inme görevi

Bu görevde sizlere Paradise Resort ( Sanhok), Pecado (Miramar), Sosnovka Military Base ( Erangel) bölgesinde bir çatıya inmenizi istiyor. Bu kere yaptığınızda bu görev bitmektedir. İstediğiniz haritada bu görevi yapabilirsiniz.

7- Klasik Modda 10 maçta 4 x dürbün öğesini bulun ve alın.

Livik haritasını öneriyoruz. 4x dürbün üstünüze alın yeterlidir. Bunu dürbünü kullanmanıza gerek yoktur.

8- Klasik Modda M762 ile 18 düşman öldür.

Livik haritası kısa sürdüğü için bu haritada yapabilirsiniz.

pubg 17 sezon 7 hafta ücüncü kısım

pubg 17 sezon 7 hafta ücüncü kısım

PUBG Sezonluk Maç Süresi

Pubg 17 Sezon 7 Hafta da  son 2750/3000 dakikamız kalmıştır. Son 3 kere daha 70 RP aldığımız vakit sezonluk maç süresi dolmaktadır.

PUBG sezonluk maç süresi

PUBG sezonluk maç süresi

Sezonluk maç süresi : PUBG tarafından her 100 dakika oyun oynadığınız sürece verilen 70 RP ödülüdür.

Herhangi bir soru, öneriniz için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.