Bim Tereyağı Fiyatları Yeni Fiyat

Bim Tereyağı Fiyatları Yeni Fiyat detaylı bilgilendirme yapacağız..

Bu yazımızda sizler için en çok sorulan sorulardan birini cevaplayacağız. Bim tereyağı fiyatları Ocak ayında kaç tl olacaktır. Bu yazımızda sizler için detaylı olarak Bim Tereyağı fiyatlarını araştırdık ve sizler için bu konuda paylaşacağız. 1 Kilo tereyağı, 500gram tereyağı başta olmak üzere tüm markaların Bim’ de fiyatlarını derledik.

Bim tereyağı son zamanlarda en çok araştırılan konulardan biri olmuştur. Hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olduğundan Bim tereyağı en çok satılan tereyağlardan biridir. Sitemizde en çok sorulan sorulardan biri Bim Tereyağı güncel fiyatları sorusu olmuştur.

Bim Tereyağı Markaları

Bim satış mağazasında baktığımızda kaliteli ve oldukça popüler markalar yer almaktadır. Bu markalardan çoğu bilindik markalardandır. Bim tereyağı markaları hem lezzeti hem de fiyatlarından dolayı oldukça popüler markalardan biridir. Bir önceki yazımızda Bim Tereyağı Fiyatları 2022 (Güncel Fiyat) detaylı bir araştırma yapmıştık isterseniz bakabilirsiniz.

  • Pervin
  • Kaanlar
  • Dost
  • Torku

olmak üzere markalar yer almaktadır.

Bim Tereyağı Fiyatları

Bim tereyağı fiyatları, diğer mağazalara göre oldukça uygun fiyatlarda satılmaktadır. Bu fiyatların yanında oldukça lezzetli ürünleri de vardır. Bim tereyağları bu sebeple diğer mağazalardan daha çok tutulmaktadır.

 

pervin 250g tereyağı
pervin 250g tereyağı

Pervin 250 gram tereyağı fiyatı 36.50 TL’dir

pervin 350g tereyağı
pervin 350g tereyağı

Pervin 350 gram tereyağı fiyatı 54.50 TL’dir

pervin 500g tereyağı
pervin 500g tereyağı

Pervin 5000 gram tereyağı fiyatı 99 TL’dir.

pervin 1kg tereyağı
pervin 1kg tereyağı

Pervin 1 KG tereyağı fiyatı 135 TL’dir.

 

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu