Zurna Tavuk Döner ve Kola 45 TL

2 adet zurna tavuk döner ve 2 kola 90 tl yemeksepetinde

Bu yazımızda sizlere Zurna dürüm ve pepsi max kola 45 tl indirimden bahsedeceğim. Dışarda yemek yiyenler için kaçırılmayacak fırsat zurna dürüm ve pepsi max kolayı 45 tl uygun bir fiyatla alabilirsiniz.

Yemeksepeti ve Öncü Döner iş birliği içine girdi. Sizler için süper kampanya yapmaya devam etmektedir. Yemeksepeti bu ay sizler için kişi başı Zurna dürüm ve pepsi max kolayı 45 tl kampanyası yapmaktadır.

Ayrıca daha fazla indirimlerinden faydalanmak için sitemizi sürekli takip edip, binlerce kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Zurna Tavuk Döner ve Kola 45 TL Kampanyası

Yemeksepeti, günlük binlerce kişiye hizmet eden online yemek getiren bir platformdur. Sizler için Öncü Döner ile kampanya yaparak kişi başı 45 TL ye Zurna Tavuk Döner ve Kola kampanyası başlatmıştır.

öncü döner zurna
öncü döner zurna

Kişi Başı 45 TL Zurna Tavuk Döner ve Kola Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Tam kıvamında pişen 2 Tavuk Zurna + 2 Patates + 2 Pepsi max kişi başı 45 TL ile Yemeksepeti’nde direk sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için herhangi bir kod veya kupon istenilmemektedir. 4 Haziran son kullanım günü hemen sipariş verin.

Tam kıvamında pişen döner ve usta ellerden çıkan geleneksel sos, lezzetleriyle müptela ediyor. 4 Haziran’a kadar Yemeksepeti’ne özel 2 Tavuk Zurna + 2 Patates + 2 Pepsi kişi başı 44,99 tl. Hemen sipariş vermek için Yemeksepeti uygulamasını kullanın!

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu