Oyun oynayarak 5 Bin TL kazanma

Oyun oynayarak 5 Bin TL kazanma detayları, Oyun oynayarak knight 5 Bin TL kazanma

Günümüzün popüler oyunlardan aylık yüksek miktarda para kazanabileceğinizi biliyor musunuz ? Knight online Oyun oynayarak 5 Bin TL kazanma düşündüğünüz kadar zor değil.

Özellikle online bilgisayar oyunları günümüzde popülerliğini hala sürdürmektedir. Bu oyunlardaki bütçeler milyon TL leri bulmaktadır.  +9 Raptor silahların 20 – 30 bin tl +9 shardların ise 15-20 bin tl fiyatlarda gezerken aylık 5 bin tl kazanmanız çok kolaydır.

Oyun 2002 yılında beta sürümüyle piyasaya çıkmıştır. 2022 yılının son aylarında ise 4 server çıkararak başarı kitlesini artırmıştır. 2022 yılında Agartha – Felis – Pandora ve son olarak Zero sunucunu açmıştır. Bu sunucular eski sunuculara göre gold bar fiyatları yüksektir.

knight gold bar fiyat
knight gold bar fiyat

Knight online 1m alış fiyatları Zeroda 4.80 TL, Pandora 5 TL, Agartha 5.10 TL, Felis 5.35 TL dir. Knight online da 1 m para kazanmak çok kolay değildir.

1 Gold bar = 100 m oyun parasına eşittir. 1 Gb yaklaşık Zeroda 480 TL, Pandorda 500 TL, Agartha’da 510 TL, Feliste 535 TL ye eşittir.

Farm yaparken biz gold bar cinsinden hesaplamaktayız.

Knight Online Para Kazanmak

1-Farm Yaparak Para Kazanmak

Knight Online‘ da 1 veya 2 karakteriniz ile uygun slotlar da farm yaparak oyun parası kazanabilirsiniz. Bu oyun parasını sitelere satarak kolayca para kazanabilirsiniz.

  • Stone golem slotunda günlük masraflar çıktığında 50 m kazanabilirsiniz. 30 gün oynadığınız takdirde 50×30 dan 15 GB oyun parası elde edebilirsiniz. Bunu siteye satarak yaklaşık 7500 TL para kazanmış olursunuz.
  • Raven harpy slotunda 50-60 md düşürüp bunu oyun pazarında satabilirsiniz. Bu slot da da ise oyunda yaklaşık 1 ay içinde 20 GB oyun parası kazanabilirsiniz. Bu da yaklaşık 10.000 TL paraya denk gelmektedir.
  • Lard orc slotunda okcunuz ile msler ve buss lar ile yaklaşık olarak 40 m para kazanırsınız. Bu da aylık 12 Gold bara eşittir. Bu da size 6000 tl para kazandırmaktadır.

 

Bunun gibi onlarca farm yapabileceğiniz slot bulunmaktadır.

2-Pazar Yaparak Para Kazanmak

Knight onlineda pazar yapmak için en kötü 2 bilgisayar tavsiye ediyoruz. Bunlardan biri itemi alırken biride satması sizi hızlandırmaktadır. Pazarda en güzel kazancı pahalı(elit) itemlerden kazanmaktasınız. Ucuz itemlerden ufak karlar bırakmaktadır.

  • Bir charınız ile mirage dagger alın. 1 m den mirage daggerları bütcenize göre toplu bir şekilde alınız. Bunları satış pazarınıza 1.2 m den  koyunuz. Her mirage dagger üzerinden 200k para kazanmaktasınız. 5 mirage dagger al sat yaptığınızda 1m kazanmış olacaksınız. Günlük 200 mirage dagger al sat yaptığınızda ise 40 m para kazanmış olursunuz. Buda aylık size 12 GB oyun parası etmektedir. Siteye sattığınızda ise 6 bin TL civarı kazanmış olursunuz.

Diğer Yazımız:

Dying Light 2 Silah Tamir Etmek konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu