Pubg Mobile Tüyoları

Son dönemlerin fırtınalar estiren mobil oyunlarından birisi olan Pubg Mobile, yediden yetmişe pek çok oyun severe mobil cihazları üzerinden ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça kaliteli grafikleri, eğlenceli oynanabilirliği ve kendine has hikayesi ile oyun meraklılarının büyük beğenisini kazanan Pubg’de zafere giden yolda uygulanabilecek olan bazı tüyoların ise hayat kurtarıcı oldukları söylenebilir. Buna göre an itibariyle geçerli olan en popüler Pubg Mobile tüyoları nelerdir diye merak edenlere en bilinen birkaç farklı tüyodan söz edilebilir.

Pubg Mobile Tüyoları

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından olan Pubg Mobile oyununda size gerçek anlamda başarı kazandırabilecek olan ve diğer rakiplerinizin bir adım önlerinde olmanızı sağlayan en önemli Pubg Mobile tüyoları aşağıdaki gibidir.

Oyuna Hazırlık

Pubg Mobile’de zafer elde edebilmek için ilk olarak mobil cihazları oyuna hazırlamak gerektiği söylenebilir. Bu amaçla cep telefonlarında arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatmak, cep telefonu hafızasında yer açmak ve ekran parlaklığını düşürerek işlemci gücünden tasarruf sağlamak, Pubg’de başarı sağlamanın en temel kurallarından birisi olarak adlandırılabilir.

Oyun Ayarları

Pubg Mobile’de zafer için bir diğer önemli konu da oyun içi ayarlardır. Bu bağlamda oyuna başlamadan önce oyuncuların cep telefonları için en uygun görüntü ayarlarını düzenlemeleri ve ping değeri açısından da pingi en düşük olan Serverı seçmeleri tavsiye edilebilir.

Oyun Modlarını Keşfetme

Pubg Mobile’de Sanhok, Vikendi, Miramir ve Erangel gibi farklı haritalar yer alır. Her haritanın dinamikleri ise birbirinden farklıdır ve bu nedenle oyuna başlamadan önce oyuncuların hangi haritalarda oynamak istediklerine karar vererek çok iyi oynayamadıkları haritaları seçmemeleri oldukça önemlidir. Bu sayede oyuna başladıkları zaman alışık olmadıkları haritalarda oynamayacak olan oyuncular Pubg’de daha rahat zafer kazanabilir.

Uçaktan Atlama Zamanı

Pubg Mobile tüyoları içerisinde uçaktan atlama zamanının öneminden de söz edilebilir. Zira uçaktan atlarken diğer oyunculardan uzak bir noktanın tercih edilmesi daha çok eşyanın hızlı bir şekilde toplanabilmesine imkan verir. Bu da oyuna daha güçlü şekilde başlamak demektir. Bu nedenle Pubg’ye başlayacak olan oyunculara uçaktan atladıkları yeri ve zamanı iyi hesap etmeleri tavsiye edilebilir.

Harita İşaretleme

Pubg Mobile tüyoları içerisinde son sırada harita işaretleme özelliğinden bahsedilebilir. Harita işaretleme sayesinde gidilecek olan yere haritada işaret atılabilir ve oyun içerisinde ekrandaki pusula ile bu işaretler kolaylıkla takip edilebilir. Böylelikle oyuncular haritayı tekrar açmadan oyunda izlemeleri gereken yolu rahatlıkla bulabilir.

 

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu