PUBG Sezon 18 Yeni Silahlar ve Kıyafetler

PUBG Sezon 18 Yeni Silahlar ve Kıyafetler açıklandı. PUBG Sezon 18 kıyafetleri 3.yıl olması  sebebiyle çok güzel renkli kıyafetler getirmiştir.

Birbirinden heyecanlı PUBG 17 Sezon sonuna gelmek üzereyiz. Bugün itibariyle PUBG Sezon 18 Yeni Silahlar ve Kıyafetler açıklandı. İçinde birbirinden muhteşem AUG silahı , Kar98 uzun namlulu silah,   ve 3 farklı renk kombinasyonlu kıyafet vermektedir.

PUBG Sezon 18 Sezon, 3 yıl olması sebebiyle kaliteyi daha çok artırmışlar ve 17 Sezondan daha iyi bir renk kombinasyonu ile gelmiştir. 18 Sezon Royal Pass kesinlikle almanızı tavsiye ederiz.

PUBG 18. Sezon Ne zaman başlayacaktır ?

PUBG 17. Sezon 15.03.2021 / 15 Mart tarihinde bitmektedir. PUBG 18. Sezon tahminlerimize göre 17 veya 18 Mart tarihinde başlayacaktır.

PUBG Sezon 18 Royal Pass Eşyaları

1 seviye de Hem muhteşem bir kıyafet ve Electronica hearts isimli Elektrikli bir kaplamalı AUG vermektedir. Bu sezonun en iyi silahı bu olabilir.

10 seviyede çok güzel çanta aksesuarı vardır. Buda pembe renkli bir gitar simgesidir.

20 seviyede muhteşem bir yeşil pembe bir çanta vardır. PUBG Sezon 18 Royal pass en güzel çantası budur. İsmi Night Ensemble Backpacktir.

50 seviyede PUBG Sezon 18 royal pass da 2.ci kıyafeti vermektedir. Çok güzel bir kaplaması vardır. Bu PUBG kıyafeti kesinlikle kaçırmayınız. Bu kıyafetin ismi Electronica hearts settir. Şapkasıda uyumludur. Şapkasının ismi de Electronica hearts Hattir.

70 seviyede 18 sezona özel bir sis vermektedir.

80 seviyede Muhteşem bir Kar98 kaplama vardır. Bu kaplamanın ismi Heavnly Cadence – kar98 dir.

90 seviyede PUBG Sezon 18 Royal Pass’a özel bir saç modeli vermektedir.

95 seviyede renkli mor gözlük vermektedir.

100 seviyede her zaman bildiğimiz gibi sezonun en güzel Royal Pass kıyafetini vermektedir.

Bu hafta açıklanan 17 Sezon 8 hafta görevleri açıklandı. Bunları kesinlikle yapın ve 17 sezon Royal Pass 100 RP yaparak muhteşem kıyafetini alabilirsiniz.

PUBG 18. Sezon Royal Pass Detaylı Açıklama Video

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu