İnstagram Abone Olmak

İnstagram Abone Olmak ile ilgili detaylar

İnstagram Abone Olmak nasıl oluyor ? İnstagram abone özelliğini nasıl açabilirim soruları.

En çok kullanılan sosyal medya sitesi İnstagram yeni bir özellik getirdi. Diğer platformlar gibi artık İnstagram programına abone olabilirsiniz. İnstagram Abone Olmak 0.99 dolar ile 99.99 dolar arasında bir fiyattadır. Düşük fiyatlı bir abone aldığınızda farklı özellikler, yüksek fiyatlı abonelik aldığınızda ise daha kapsamlı özellikler açılmaktadır.

İnstagram Abone Olmak Nasıl yapılır?

İnstagram bugün yayınladığı güncelleme ile abonelik sistemini getirdiğini duyurdu. Diğer uygulamalar gibi sizde artık İnstagram hesabınıza Abonelik özelliğinizi açabilirsiniz.

Artık İnstagram kullanıcıları abonelik özelliklerini açarak canlı yayın ve hikayelerinden parada kazanabilecektir.

İnstagram Abone özelliğini nasıl açabilirim ?

İnstagram abonelik özelliğini şuan erken erişim hesaplarına vermiştir. Erken erişimi hesapları :

@jackjerry, @bunnymichael, @donalleniii ve @lonnieiiv @alanchikinchow, @sedona._, @alizakelly, @kelseylynncook, @elliottnorris, @jordanchiles hesaplarında abonelik özelliği gelmiştir. Bu hesaplardaki abonelik ücretlerini hesap kullanıcıları belirleyecektır. 0.99 dolar ile 99.99 dolar arasında bir abonelik ücretini seçebilecektir.

Abonelik özelliği sayesinde öne çıkan bölümünü sadece aboneliklere görünür yapabilecektir. İsterlerse abonelere özel anketler veya soru cevap bölümü açabilirler. Abone olan kullanıcılar yorumlarda ve direkt mesajlarda özel rozet verilecektir.

İnstagram Abone özelliği açılmadı ?

İnstagram Abone Olmak şuan belirli kullanıcılarda vardır. Yakın zamanda tüm kullanıcılara geleceğini bekliyoruz. Yukarıda saydığımız kişilere abone olarak sistemi test edebilirsiniz. Abone olarak Abonelik Rozeti ‘ni kazanabilirsiniz.

İnstagram Abone rozeti nedir ?

İnstagram’ da kullanıcılara abone olabilirsiniz. Abone olduktan sonra size rozet verilmektedir. Bu rozet sayesinden attığınız yorumlar okunma olasılığınız fazlalaşır. İnstagram kullanıcı sahibine mesaj attığınızda sizi görme olasalığınız bu rozet sayesinde fazlalaşır

Diğer yazımız:

İnstagram Gönderiyi Beğenenleri Takip Et

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu