İnstagram Gönderiyi Beğenenleri Takip Et

Bu yazımızda sizlere İnstagram Gönderiyi Beğenenleri Takip Et yöntemi ile takipçi kasmanın  ne olduğunu, yararları, zararları, tüyoları nelerdir? bunlardan biraz bahsedeceğim.

Sosyal medyanın en popüler sitesi olan İnstgramı bilmeyen yoktur. Artık gelişen teknoloji ile kurum kuruluşlar, arkadaşlar, blog siteleri birer İnstgram sayfaları açmıştır. İnstagram sayfası açmak çok basit peki takipçi kasmak ? o kadar kolay olmayabilir.

İnstgram kullananları çok azının bildiği bir yöntem ise İnstagram Gönderiyi Beğenenleri Takip Et yöntemi ile takipçi kasmaktır. Bu yöntemde size uygun olan postları ve size sayfanıza uygun beğenen kişileri takip etmeniz gerekmektedir. Takip ederken birkaç taktikten bahsetmek istiyorum. Bunlar önemli bilgiler kesinlikle atlamadan okuyunuz.

İnstagram Gönderiyi Beğenenleri Takip Et yönteminde dikkat edilecekler :

  1.  Öncelikle kendi sayfanıza uygun bir post(paylaşım) bulunuz. Alışveriş sayfanız varsa gidip kitap postundaki kişileri beğenme yapmayacağız. Alışveriş sayfamız varsa size uygun aktüel, indirim vb sayfalardır.
  2. Bulduğumuz paylaşım 24 saati geçmemiş olması gerekmektedir.
  3. Postu beğenen en az 100 kişi olması gerekmektedir.
  4. Postu beğenen kullanıcıları biraz incelememiz gerekmektedir. İncelerken beğenen kişiler bot mu? yabancı mı? çekiliş veya başka program ile mi kasılmış? beğenen kişilerin profilleri açık mı? beğenen kişilerin gönderileri az mı? beğenen kişilerin profilleri güncel mi? 30 gün içinde paylaşım yapmış mı?
  5. Paylaşımı beğenen kişiler bot, yabancı olmaması gerekmektedir. Çünkü böyle kişilerin geri bize dönüşü olmaz. Eğer uygun kişileri bulursanız 500 takip ettiğinizde en az 150 kişi sizi takip edecektir.
  6. Beğenen kişileri manuel yada programla takip edebilirsiniz.

Program ile takip yapacaksanız kesinlikle İnstafly programını tavsiye ederim. Bu program bilgisayarınız açık iken instgramda verdiğiniz komutu yerine getiriyor. İster takip et, ister takip edenleri çıkar, ister otomatik paylaşım gibi onlarca özellik barındırmaktadır.

instfly gönderiyi beğenenleri takip et

İnstafly Gönderiyi Beğenenleri Takip Et yöntemi

İnstafly programını  https://www.socifly.com/ adresinden satın alabilirsiniz. Daha sonra bilgisayarınıza indirip, lisansınızı ekleyiniz.

Programa girdikten sonra Gönderiyi Beğenenleri Takip Et bölümüne girin. Size en uygun gönderiyi sol üste linkini yapıştırınız. Daha sonra gönderideki takip edilecek kişi sayısını yazınız ve başlat düğmesine basınız. Diğer ayarlar için yorumdan bize ulaşabilirsiniz. Manuel olarak başkalarını takip etmek zor ama bu program sayesinde saatler içinde yüzbinlerce kişiyi takip edebilirsiniz.

Eğer bu programı kullanmak istemezseniz el ile manuel olarak Gönderiyi Beğenenleri Takip Et yapabilirsiniz.

Diğer instgram takipçi kasma yöntemlerinide paylaştık . Diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayınız.

İnstgram hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru varsa aşağıda yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu