Ziraat Bedava Combo (Bankkart Lira) Kazanmak

Aylık sürekli verilen  Ziraat Bedava Combo (Bankkart Lira) Kazanmak için  Bankkart 360 yönergelerini takip etmeniz yeterlidir. Bankkart 360 uygulamasını kullanarak Aylık 5 en az TL Ziraat Bankası Combo lira kazanabilirsiniz. Nasıl mı ?

Bankkart Kumbara Nedir ?

Ziraat Bankkart uygulamasında kazandığımız bedava Combo liranın ( Bankkart lira)  gösterildiği kısımdır. Ben 1 sene içinde yaklaşık 703,44 tl Bankkart Lira kazandım.  Bu Bankkart Liraları Ayın sektörünü, Aidat iade, Aylık Bankkart 360 görevlerini yaparak kazandım.

Aşağıdaki resimde görebileceğinizZiraat Bedava Combo (Bankkart Lira) Kazanmak için öncelikle Ziraat Bankasının resmi uygulamalarından biri olan Bankkart uygulamasını indirin.

ziraat bankkart kumbara
ziraat bankkart kumbara

Ziraat Bankası Bankkart Uygulaması

Ziraat Bankası Bankkart uygulamasını indiriniz. Aşağıdaki görüldüğü gibi Ziraat bankası resmi logolu bir uygulama gelmektedir. Burada kartlarınız ile ilgili birçok işlemde yapılmaktadır. İnternet/ Mobil bankacılık şifrenizi girdikten sonra karşınıza direk Bankkart Güncel Kampanyalar bölümü çıkmaktadır. Bu kampanyalara katılarak Bedava Combo lira kazanabilirsiniz.

bankkart giriş bölümü
bankkart giriş bölümü

Bankkart Combo Kampanya

Güncel kapmanyalar faizsiz sonradan taksit kampanyası, Biggdesign Kampanyası, Sanal mağaza kampanyası gibi yüzlerce kampanyada oluşmaktadır. Bankkart Güncel Kampanyalara katılarak Ziraat Bedava Combo (Bankkart Lira) Kazanmak çok kolaydır.

bankkart güncel kampanyalar
bankkart güncel kampanyalar

Ziraat Combo Kart Ayın Sektörü

Ziraat Bedava Combo (Bankkart Lira) Kazanmak için başka bir bölümde yöntemde Ayın Sektörü kısmıdır. Ziraat Bankası Ayın sektörü, aylık olarak banka tarafından belirlenen sektörde yapılan harcamalara karşılık verilen bir COMBO liradır. Şubat ayı içerisinde 100 TL üzeri her harcamanıza 5 TL Bankkart lira Kazanabilirsiniz. Bu harcamalar Cafe ve Restoranlar olmak zorundadır. Bu kampanyalar sayesinde Combo lira kazanmak çok kolaydır.

ziraat bankkart ayın sektörü
ziraat bankkart ayın sektörü

Bankkart Lira nerede Kullanılır 

Ziraat bankası müşterilerinin en çok sorduğu sorulardan biriside Combo Liralarımı nerede kullanabilirimdir. Bu soruların tüm cevapları bir önceki yazımızda: Bankkart Lira nerede Kullanılır  yazısında bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kazanma Ürünleri

Aylık olarak ortalama 6 TL Ziraat Bankası Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

Bankkart Kredi kartı uygulaması ile aylık toplamda 1.000 TL harcayın, Bankamız ürünlerini kullanıp 6 Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

ziraat bankkart 360
ziraat bankkart 360

Ziraat Bankası İnternet şubesi veya Ziraat Mobil aktif müşteri olmak 1 TL Combo Lira kazanabilirsiniz.

ziraat bankkart mobil aktifligi
ziraat bankkart mobil aktifligi

Yatırım hesap ortalaması ilgili ay için 1000 TL ve üzerinde ise 2 TL bankkart lira kazanabilirsiniz.

ziraat bankkart yatırım hesabı
ziraat bankkart yatırım hesabı

Ziraat Emeklilik’ten BES sahibi olmak ve ilgili ay içerisinde BES ödemesinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. BES ödemesinin yapıldığı ay için ödül kazanımı sağlar. Ödül Kazanımı için BES ödemesi yapan müşteri ile özelliğe katılan müşterinin aynı müşteri olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sisteminden 1 TL Bankkart Lira kazanabilirsiniz.

ziraat bankkart bireysel emeklilik sistemi
ziraat bankkart bireysel emeklilik sistemi

Takvim ayı içerisinde en az 2 adet Fatura ödeme talimatı gerçekleştirmelisiniz. Fatura ödeme talimatının otomatik olarak ödenmesi gerekmektedir. Otomatik Fatura ödeme talimatı ile 2 TL Bankkart lira kazanabilirsiniz.

bankkart otomotik fatura ödeme talimatı
bankkart otomotik fatura ödeme talimatı

Ziraat Bankası Combo lira kazanmak ile ilgili aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu