Dying Light 2 Silah Tamir Etmek

Dying Light 2 Silah nasıl tamir edilir detaylı bilgilendirme yapacağız. Dying Light 2 Silah Tamir etmek için malzeme gereklimi işte detaylar.

Dying Light 2 Silah nasıl tamir edilir bilmek ister misiniz ? Dying Light 2 oyununda silahlar sürekli kırılmakta ve tamir edilmezse bu silah kullanılmamaktadır. Oyunda size bahsedilmeyen silah onarımlarını ve dayanaklığı şimdi sizler için açıklayacağız.

Zombiler size çevirdiğinde zor duruma düşmek istemezseniz sizde silah tamiri yapmak zorundasınız.

Dying Light 2 Silah Nasıl Tamir Edilir ?

Dying Light 2 Silah tamiri oldukça kolay ve basit işlemdir. Ama oyuna yeni başladı iseniz tamir etmekten kaçının. Elinizde yeterli materyal olmadığı için tamir yapamazsınız. Bu yüzden Dying Light 2 oyunun da yeni iseniz silahınızın dayanaklığı bitene kadar kullanın daha sonra onları altın karşılığında satıcıya satabilirsiniz.

Dying Light 2 Silah Tamir Etme Yolu

Dying Light 2 Silah Tamir Etmenin yolu o silahı modifiye etmekten geçmektedir. Bir silahı modifiye etmek silahınıza dayanaklık katmaktadır. Buda sizin silahınıza biraz olsun dayanaklık kazandırmaktadır.

Üzgünüm ki Dying Light 2 Silah tamir etmenin modifiye etmekten başka caresi yoktur. Bir öğeyı modlarken bu mod sonsuza kadar silahınızın üzerinde kalmaktadır. Bu yüzden modifiye etmeden önce iki kez düşünmenizi istiyoruz.

Oyunda silahlara kalıcı bir şekilde tamir etme yöntemi bulunmadığından silahlarınızı her zombide test etmeyin. Zorlu savaşlarda özel silahlarınızı kullanın. Bu yüzden çeşitli silahlarınızı envanterinizde bekletin savaşa uyumlu silahları kullanın.

Dying Light 2 Haşhaş Nasıl Bulunur ?yazımızı kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu