PUBG Mobile 1.1 Milyar Dolar Hasılatı

PUBG mobile 1.1 Milyar Dolar Hasılatı ile en çok kazananlar oyununda 2. sıraya yükseldi. Sıralamanın birincisi Honor of Kings 1.2 milyar dolarlık gelir ile sürdürmektedir.
PUBG Mobile, ilk çıktığından beri herkesin dilinde olan bir oyundur. Sektörün ve yapımcıların yıllar sonrası ilk başarılarından biri olmuştur. Türkiye’de popüler olan PUBG Mobile oyunu birçok platformda canlı yayın ile hizmet etmektedir. Twitch, Nimotv gibi popüler olan PUBG Mobile oyun kanalları da vardır.
PUBG Mobile Battle Royal oyun kategorisinde kendini dünya çapında tanıtan bir oyun olmuştur. Oyunun yeni sürümü PUBG News State de başarılı olarak devam etmesi söz konusudur. 2051 yılında geçecek olan bu oyun birçok oyuncu tarafından merakla beklenen birinci sıradaki oyunlardan biridir. PUBG New State  oyunu PUBG Mobile oyunun yerini tutacak mı ? sorusu da oyun sektörünün en büyük sorularından biridir. PUBG New State daha çıkmadı ve ne zaman çıkacağı tam belli olmayan bir oyundur. Öte yandan 17 sezon 8 hafta görevleri de bu hafta çıktı. İsterseniz  Pubg Mobile premium kutu kazanmak için yazımızı okuyup, gerekli işlemleri yaparak bedava kutunuzu alabilirsiniz. Şuan premium kutular oyun tarafından kullanılmıyor. Yakın zaman kutulara özel silah ve kıyafet gelecektir. O zaman kutularınızı kırabilirsiniz.

PUBG Mobile 5 aylık Son performansı

PUBG Mobile 5 aylık Son performansı
PUBG Mobile 5 aylık Son performansı

Geçtiğimiz aylara bakarak PUBG Mobile oyunu yerini güzel korumaktadır. Honoro of Kings oyunu 1. sıraya alırken 3. sırayı Genshin impact oyunu yer almaktadır. 4. sırada ise Pokemon Go yer alırken 5.sırada Roblox 579milyon ile yer alıyor.

Honor of Kings oyunu bazı ülkelerde yasak olmasına rağmen birinci sırada olması bu oyunun yeterli kalitede olduğunun göstergesidir. 2020 yılı verilerine görede 2.6 milyar dolarlık bir kazan ettiği de bilinmektedir. Honor of Kings oyunu 242 milyondan fazla yüklenmesi sayısına ulaşmıştır. En çok indirilen 2020 yılı oyunlarında ise ilk 5 sırada kendini korumaktadır

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu