PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri En Kolay Yapmak

PUBG 17 sezonun son haftası olan 8 hafta görevleri bugün açıklandı. PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri yaklaşık gece 05:00 sularında açıklandı. Açıklanan bu görevleri PUBG oyunun son hafta görevleridir.

3 hafta üst üste Royal Pass alan oyuncular 8 haftaya erişirken, almayan oyuncular için PUBG 17 Sezon 7 Hafta Görevleri açıldı. İsterseniz linke tıklayarak PUBG 17 Sezon 7 Hafta Görevleri en kolay yapmak yazımıza gidebilirsiniz. Ben 7 hafta görevlerini yaklaşık 2 günde bitirdim. PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevlerini ise 2 günde bitireceğinizi düşünüyorum.

İşte Merakla Beklenen PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri

1- Klasik Mod da 18 metre mesafeden El Bombası ile 2 düşman öldür – Klasik mod da 10 maçta Arbalet öğesi al. Klasik modda 10 araç lastiği patlat.

PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevlerinin ilk görevi seçmeli görev koymuşlar. Bu 3 görevden birini yapabilirsiniz. Bu görevlerden en kolayı 10 araç lastiği patlatmaktır. En fazla araç çıkan Map Erengel olduğu için bu mape giriyoruz. Burada 10 adet lastiği patlatabilirsiniz.

2- Herhangi bir Modda AWM ile 6 düşman öldür.

En kolay görevlerden biridir. Arena mapine giriyoruz. Arenada genelde mapin ortasına AWM silahı vardır. Bu silah ile PUBG mobile oyununda 6 düşmanı çok kısa sürede vurabilirsiniz.

3- Klasik mod ( Klasik MAP) 10 defa Adrenalin Şırıngası kullan.

Bu görev için hızlı ve kolay biten Livik Mapini öneriyoruz. Beyaz sandıklarından kolayca şırıngalarını elde edebilirsiniz. Beyaz sandıklar Livik Aqueduct bölgesine bulunmaktadır. Aşağıdaki yorum kısmından Yorum yapan kişilere  bu bölgeyi daha detaylı anlatabilirim.

PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri 1 kısım
PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri 1 kısım

4- Klasik modda 3 defa 100 metre mesafeden bir düşman öldür.

Erengal haritasını giriyorsunuz. İşaretleme yaparak 100 metreyi geçerek botları öldürüyorsunuz. Kısa süren bir görevdir.

5- Klasik modda kafadan 9 düşman vurarak öldür.

Bu görevi yanında Arkadaş simgesi vardır. Ekip arkadaşlarınızla girerek daha hızlı bitirebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızın vurduğu kafadan düşmanlar size de sayılmaktadır.

6- Klasik modda Hafif makineli ile 18 düşman öldür.

Klasik Modda Los Leones (Miramar), Sosnovka Military Base (Erangel), Paradise Resort (Sanhok) bölgelerinde Hafif makineli silah ile 18 düşman öldürmemiz istiyor. Bu görev seçmeli görevdir. İstediğiniz bölgedeki görevi yapabilirsiniz. Bu görev için biz Sanhok bölgesini öneriyoruz. Sanhok mapinde silah sorunu yaşamazsınız. İsterseniz 3 PUBG görev kartınızı varsa “3 Tamamla” basarak görev kartı ile tamamlayabilirsiniz.

PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri 2 kısım
PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri 2 kısım

7- Klasik modda toplam 100 dakika hayatta kal.

PUBG mobile diğer görevleri yaparken zaten bu görev otomatik dolmaktadır. O yüzden özel bir caba harcamanıza gerek yoktur.

7- Klasik modda 20 maçta Susturucu ögesi al.

Livik haritasını öneriyoruz. 20 maçta Susturucu alarak bu görevi toplam 20 maçta bitirebilirsiniz.

PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri 3 kısım
PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri 3 kısım

PUBG 17 Sezon 8 Hafta Görevleri, PUBG 17 Sezon 7  Hafta Görevleri veya PUBG 17 Sezon 6 Hafta Görevleri ne bakarak daha kolay görevler konulmuştur. Bu sezonun son hafta görevleri olduğu için böyle yapılmış olabilir.

Klasik mod nedir ?

Klasik Mod PUBG oyununda Klasik Maplere verilen isimlerdir. Erengal, Sanhook, Livik bizi geniş kapsamlı bazı haritalar Klasik Maplere girmektedir. Bunlara Klasik Mod denilir. Herkez eşit seviyede silahsız doğar ve birinci olmak için oynanan maplere denilmektedir.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu