Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları açıklandı mı?

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları açıklandı mı ? Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları ne zaman açıklanıyor..

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı başvuruları sona yaklaştı. Bilindiği gibi ÖSYM ve İŞKUR aracılığı ile personel alım başvuruları yapılmıştı. Son atamalar 16-22 Aralık tarihlerinde başvurular yapılmış ve 27 Aralık tarihinde sonuçlar açıklanmıştı.

İŞKUR üzerinden Sağlık Bakanlığı personel alımları başvuru sonuçları son günlerde merakla sorulmaktadır. Geçtiğimiz atamalarda sonuçlar kısa bir süre içinde açıklanmıştı. Bu yüzden Google’da en çok aratılan konu 2022 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru kura sonuçları” olmuştur. Sizler için Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru kura sonuçları sonuçlarını ve detaylarını aktarıyoruz.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kuraları

Sağlık Bakanlığı personel işçi alımı sonuçları hala belli olmadı. Başvurular 22 Mart günü sona erdi. Son atamalar 16-22 Aralıkta başlayıp sonuçlar 27 Aralık tarihinde açıklanmıştı.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kura Tarihi

Sağlık bakanlığı personel alımlarında sona yaklaşmak üzereyiz. Kura çekimleri Ankara ilimizde gerçekleşecektir. Kura 6 Nisan 2022 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. Kura saat 09:00-18:00 tarihlerinde yapılacaktır. Kura çekiminden sonra hemen sonuçlar yayınlanacaktır. Sonuçları sitemizde verilen link üzerinden takip edebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Sonuçları

Adaylar, yerleştirme sonuçlarının E-DEVLET üzerinden giriş yaparak öğrenebilecektir. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)İş Başvurusu Sorgulama ekranından sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Kura Sonuç Linki:

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Sonuçları

Yukarıdaki linke tıklayarak Sağlık Bakanlığı personel alım sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz bugüne kadar İŞKUR üzerinden başvurduğunuz tüm iş ilanlarına da bakabilirsiniz.

20 bin Sağlık Personeli Atama Dağılımları yazımızı da okuyabilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu