ATA AÖF Bahar Sınavları Online olacak mı?

Bugün en çok merak edilen konulardan biri ATA AÖF Bahar Sınavları Online olacak mı? sorusu oldu. Atatürk Üniversitesi rektörlüğü tarafından bugün bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıdan sonra Rektör Ömer Çomaklı bey Resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. ATA AÖF Bahar Sınavlarının yüz yüzemi yoksa online olacak mı sorularının cevabını yanıtladı.

Türk akademisyen ve Atatürk Üniversitesi 16. Rektörü Ömer Çomaklı Yaptığı Twitter açıklaması :

“Açıköğretim Fakültemizin değerli öğrencileri ;

Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Covid-19 sürecinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar dikkate alınarak 2020-2021 Bahar Yarıyılı ara(vize) sınavlarının çevrimiçi(online) yapılmasına kararı verildi.”

ata aöf bahar sınav online
ata aöf bahar sınav online

ATA AÖF Bahar Dönemi Sınavları Online mı olacaktır ?

Rektörün yaptığı açıklamaya ve Resmi Atatürk üniversitesinin yaptığı açıklamaya göre 2020-2021 Ata Aöf Bahar vize sınavı online olacaktır. Nisanın ilk haftası yapılacak olan Ata Aöf sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

ATA AÖF Bahar Dönemi Sınavları ne zaman ?

ATA AÖF bahar dönemi vize sınav 3-4 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacaktır. Final sınavları ise 22-23 Mayıs tarihlerin yapılacaktır. ATA AÖF Bahar Dönemi final sınavları online veya yüz yüze olacağına dair bir açıklama yoktur.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu