Karaca Yetkili Servisi

Karaca Yetkili Servisi ürün gönderimi

Karaca Yetkili Servisi nerede, nasıl yetkili servise ürün gönderebilirim detaylı bilgilendiriyoruz. Karaca yetkili servis iletişim ve canlı destek bağlanma nasıl olacak işte detaylar.

Karaca Yetkili Servis

Satın aldığınız Karaca markalı ürününüz ile ilgili bir sıkıntı çıktığında, yardıma ihtiyaç duyduğunuzda size en yakın Karaca Yetkili servis telefonunu ve adresini öğrenmek için  0 212 412 44 00  numaralı Karaca Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Karaca Müşteri hizmetleri size yakın Yetkili servis numarasını ve adresini  iletecektir.

Karaca Yetkili Servisinden istediğiniz yedek parçayı temin edebilirsiniz. İsterseniz de elinizde arızalı bir ürün varsa yetkili servise onarım için gönderebilirsiniz.
Karaca iletişim ve  Karaca canlı destek bölümünden Yetkili Servislerin adres ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

Karaca Yetkili Servis Ürün Gönderimi

Karaca’dan aldığınız ürününüz arızalandı ise, garantiniz devam ediyorsa Karaca Yetkili Servisine ürününüzü teslim edebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde Karaca Yetkili Servisi yoksa ürününüzü kargo ile göndermeniz gerekmektedir.
Karaca Yetkili servise ürün gönderimi için yapmanız gerekenler;
 • Karaca web sitesine veya Karaca mobil uygulamasına giriş yapınız.
 • Siparişlerim seçeneğine tıklayınız.
 • Göndermek istediğiniz ürünün sipariş kısmına gelin ve Ürünümü servise göndermek istiyorum seçeneğine tıklayınız.
  karaca yetkili servis
  karaca yetkili servis
 • “İncelenecek ürünün olduğu tek bir görsel” kısmına bozulan ürününün resmini yükleyiniz
 • “Ürün İnceleme Nedeni” olan kısma detaylı bir şekilde ürünün arızasını yazınız.
 • “Ürün tamiri tamamlandıktan sonra gönderilecek adres” kısmına ürünün tekrar elinize ulaşması gereken adresinizi yazınız.
 • Talep oluştur dedikten sonra telefonunuza bir SMS mesajı gelecektir. Bu SMS’de ürününüzü teslim edeceğiniz kargo firması ve ücretsiz kargo içinde bir kod gelecektir. Bu kod ile SMS’te belirtilen kargo firmasına gidiniz ve kargonuzu gönderiniz.

Kargonuz 1-2 gün içinde Karaca Yetkili Servisi tarafından teslim alınacaktır. Arızalı kısım tamir edilip son kontrolleri yapılarak sizin belirlediğiniz adrese kargo ile ücretsiz gönderim yapılacaktır. Bu adresi servise göndermek istiyorum kısmında belirlemiştir. Ürününüzün Karaca Yetkili Servisi tarafından hangi durumda olduğunu öğrenmek için Karaca web sitesindeki Canlı Destek bölümünü kullanabilirsiniz.

Karaca Canlı Destek

Karaca web sitesi veya karaca mobile tarafından size ücretsiz sunulan bir destek platformudur. Karaca Canlı Destek bölümünden siparişlerinizi, yetkili servis durumlarını, ödeme sorunlarını gibi sorularını iletebilirsiniz. Karaca Canlı Destek kısmı 7/24 saat aktif bir şekilde  hizmet etmektedir. 1 dakikadan daha kısa sürede sizinle iletişime geçmektedir.

Karaca Müşteri Hizmetleri direk bağlanma

 

0 212 412 44 00 numaralı hattından Müşteri Hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. İsterseniz Karaca web sitesindeki Canlı Destek bölümünden her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.

Karaca Müşteri Hizmetleri Mail

E-posta Adresi : deneyimmerkezi@karaca.com

İsterseniz Ziraat Bankkart Lira Nerede kullanılır ? yazımıza göz atabilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu