Türk Telekom Bedava 30 GB Kazan

Bugün Türk Telekom müthiş bir kampanya düzenledi. Kampanyanın içeriğinde Türk Telekom Bedava 30 GB kazanma fırsatı verdi. Kampanya çok kısa sürede bitecektir. Katılımda kişi sayısı ile sınırlandırılmıştır.

Türk Telekom 30 gb bedava internetinizi almak için çok kısa sürede mesajınızı atınız. Mesaj attıktan yaklaşık 10 saniye içinde size bir Türk Telekom’dan mesaj gelecektir. Bu mesaj da kampanyaya katıldığınıza dair bilgiler içermektedir. Bu mesaj tan sonra 30 GB internet hattınıza yüklenmiş olacaktır. Mesaj gelmeden internetiniz var diye kullanmayınız.

Mesajınız geldikten sonra isterseniz uygulama üzerinden internetinizi kontrol edebilirsiniz. Biz şuan kontrol ettiğimizde bana internet yüklenmiş görünüyor.

Nasıl Türk Telekom Bedava 30 GB Kazanırım?

Türk telekom faturasız hatlar için bugün 30 GB kazanma fırsatı var. Hemen 30 GB yazın 5555 gönderin. Bedava 30 GB keyfini çıkartın.

Türk Telekom Bedava 30 GB Kazan koşulları

Türk Telekom bedava 30 GB kazanma koşulları için faturasız hat kullanmanız yeterlidir. Maalesef üzülürek söylüyoruz ki faturalı hatlar 30 Gb kazanma koşulundan muaf tutulmuştur. 30 GB Türk Telekom kazanma sadece faturasız hatlar için tanınmış bir kampanyadır.

Bimcell 30 GB bedava internet kazan

Değerli müşterimiz, Haftalık 30GB hediye paketiniz için 0 TL ye hattınıza tanımlanmıştır. 30 Gün boyunca kullanabilirsiniz.

30 GB İnternet Kaç gün geçerli

Türk telekom uygulamasına göre haftalık gözükmektedir. Ama size gelecek olan mesajda 30 GB internetinizi 30 gün boyunca kullanabilirsiniz deniliyor. Sizde 30 GB İnternet kazanmak için 30 GB 5555 mesaj atabilirsiniz.

5555 Mesaj Atmak Güvenilir mi?

5555 numaralı hat Türk Telekom kampanyalarına ait bir numaradır. Güvenilirdir.

Aşağıdaki yorum bölümünden bir teşekkür bırakabilirsiniz. İstediğiniz tüyolar için yorumdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu